شرکت داده های نوری افق ایرانیان


نماینده رسمی محصولات تلفن تحت شبکه و ویدئو کنفرانس YEALINK
نماینده رسمی محصولات IP PBX و گیت وی های YEASTAR

شرکت داده های نوری افق ایرانیان (سهامی خاص) در سال 1396 برای فعالیت در زمینه های مخابراتی و ارتباطات تاسیس شد. ما عضوی از گروه ایزی هستیم که این گروه شامل تعدادی از شرکتهایی است که در زمینه تکنولوژیهای پیشرفته فعالیت دارند.
با توجه به قرابت زیاد و روزافزون بین شبکه های کامپیوتری و صنعت مخابرات، مجموعه ما تصمیم گرفت شرکتی که به طور تخصصی دراین زمینه ها فعالیت می نماید را تاسیس کند. بنا براین شرکت داده های نوری افق ایرانیان تاسیس گردید.
به این ترتیب، ماموریت و هدف ما (شرکت افق) این است که ، برای کمک به گسترش تکنولوژی های نوین در کشور، در این بازار حضور پررنگی داشته باشیم.
به عبارت دیگر شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه و سایر محصولات YEALINK از جمله هدست و ویدیوکنفرانس و همچنین نماینده رسمی کلیه محصولات YEASTAR که شامل IP-PBX و گیت وی در ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP(Voice Over IP) و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.

%100قابل اعتماد

مشاوره


شرکت داده های نوری افق ایرانیان با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه طراحی شبکه های مخابراتی مبنتی بر VOIP توانایی ارائه مشاوره برای پروژه هایی که در این زمینه درخواست داشته باشند را دارد.
در حقیقت بستر شبکه به دلیل امکانات تکنولوژیکی زیاد، توانایی دارد که سرویسهای VIOP شامل تلفن های تحت شبکه، کنفرانس صوتی و همچنین ویدیو کنفرانس (VIDEO CONFERENCE) مورد نیاز ساختمانها و مجتمع های مسکونی، تجاری، بیمارستانی، هتلها و ... را تامین و بر یک شبکه مترکز و قابل مدیریت ارائه نماید.
%100طرح های عملیاتی

طراحی


برای استفاده از یک بستر متمرکز و مطمئن شبکه برای ارائه سرویـسهـای مـورد نـیــاز هر پـروژه اعـم از تـلـفن، اینـترنت (دیتـا) ، خانه های هـوشـمــنـد و ... نیاز به ارائه راهکارهای مجتمع و با دید گسترده و مسلط به تکنولوژی روز دنیا می باشد.
شرکت داده های نوری افق ایرانیان این توانایی را دارد که برای هر نوع پروژه ای، فارغ از کوچکی یا بزرگی آن، راهکار منحصر به فرد آن را ارائه و طراحی نماید.
بیش از25سال سابقه

تامین کالا


شرکت داده های نوری افق با تجربه بیش از 25 ساله مدیران و سهامداران در زمینه بازرگانی و ارتباطات وسیع داخلی و خارجی خود، همیشه به عنوان یکی از بهترین تامین کنندگان کالاهای اکتیو و پسیو در شبکه های مخابراتی و کامپیوتری شناخته شده است.
بنابراین توانایی، مشتریان می توانند مطمئن باشند که همیشه بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت در اختیارشان خواهد بود.
سرعت و دقت در 24ساعت

اجرا


شرکت داده های نوری افق ایرانیان با دارا بودن تیمهای اجرایی و پیمانکاران توانا در زمینه اجرای پروژه های مخابراتی و شبکه ، می تواند کلیه نیازهای مشتریان را برآورده کند و آسایش مصرف کنندگان را تامین نماید.
سرعت و دقت همیشه لازمه اجرای پروژه ها می باشد و تیمهای اجرایی ما این دو عامل ، اجزای جدا نشدنی فعالیتهایشان است.