اسپیکر های شگفت انگیز یالینک بهترین انتخاب برای برگزاری جلسات غیر حضوری  

cp700-cp900

امروزه همه‌ی ما به نوعی با انواع مختلفی از اسپیکرها سر و کار داریم و متوجه نیاز و کاربرد اسپیکر در زندگی روزمره‌ی خود هستیم. ما می‌ خواهیم ضمن صحبت راجع به انواع اسپیکر در این مقاله، به توضیح نوع خاصی از آن که برای جلسات یا مکالمات غیر حضوری بسیار مفید و کارآمد است، بپردازیم.

 

انواع اسپیکر

اسپیکر هم مثل هر وسیله‌ی الکترونیکی دیگری از انواع مختلفی برخوردار است که شما باید با توجه به نوع نیازی که دارید و دانستن این مطلب که اصلا آن را برای چه کاری می‌خواهید، اسپیکر مورد نظر و کاربردی برای خودتان را انتخاب کنید. به طور مثال شخصی که اسپیکر را برای پخش موزیک و تقویت صدای تلفن همراهش بخواهد به یک مدل خاصی از این دستگاه نیاز دارد و فردی که اسپیکر را برای برگزاری جلسات یا مکالمات آنلاین و غیر حضوری بخواهد باید به دنبال نوع دیگری از آن باشد.

در واقع اسپیکر نوعی تقویت کننده‌ی صدا می‌باشد که اگر بخواهیم از انواع آن صحبت کنیم می‌توانیم به مواردی نظیر بلندگوی الکترودینامیک، اسپیکر ریبون، اسپیکرهای قوس پلاسما، بلندگوهای پیزوالکتریک و… اشاره کنیم.

اسپیکرها را می‌توان از نظر نوع اتصال نیز به دو دسته‌ی اتصال با کابل و اتصال با بلوتوث تقسیم کرد.

 

اسپیکر یالینک مناسب برای جلسات غیر حضوری

اگر شما خواهان برگزاری جلسات به صورت آنلاین هستید و متوجه لزوم دور کاری خصوصا در جامعه‌ی کنونی شده‌اید می‌توانید با خواندن ادامه‌ی این مقاله با محصول‌های شگفت انگیز شرکت یالینک، یعنی اسپیکرCP700  و CP900 آشنا شوید.

cp900- cp700

این اسپیکرها با طراحی و ساختار زیبا وکارکرد آسانشان، کاربران و طرفدارانشان را مجذوب خود کرده‌اند.

 

مشخصات فنی اسپیکر یالینک

اسپیکرهای CP700 و CP900 دارای تکنولوژی آکوستیک صدا هستند، یعنی فقط صدای کاربر را به مخاطب می‌رسانند و اگر کاربر در یک محیط شلوغ مشغول صحبت باشد این تکنولوژی مانع انتقال صداهای نامفهموم پس زمینه می‌شود. این اسپیکرها علاوه بر قابلیت اتصال باکابل، قابلیت اتصال با بلوتوث را نیز دارند، به صورتی که شما می‌توانید ۲ اتصال بلوتوث و یک اتصال کابل USB را بطور هم زمان برقرار کنید و مکالمه‌ی خود را به صورت کنفرانس توسط این اسپیکرها انجام دهید.‌

cp700-cp900

همچنین می‌توان با استفاده از نمایشگر رنگی وکلیدهای لمسی بر روی این اسپیکرها، ولوم را کم و زیاد، و قدرت پخش صدا را کنترل کرد.

باطری این دستگاه‌ها قابل شارژ کردن می‌باشد . در حالیکه زمان کمی برای شارژ شدن کامل این باطری نیاز است، شما می‌توانید زمان بسیار زیادی را بدون لزوم شارژ مجدد از این اسپیکرها استفاده کنید و اگر نیاز پیدا کردید در هنگام اتصال با کابل USB ، بطور هم زمان این دستگاه را به شارژر نیز متصل کنید.

این دستگاه همچنین دارای تکنولوژی Echo Cancelation یا همان لغو برگشت صدا است. شما می‌توانید با حداقل تماس و استفاده از کلیدهای لمسی این اسپیکرها، میکروفون‌هایش را قطع یا وصل کنید.

cp900-cp700

از جمله قابلیت‌های ویژه‌ی این اسپیکرها این است که می‌توانند صدا را در زاویه ۳۶۰ درجه پشتیبانی کنند.

 

 شما می‌توانید برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان، نماینده‌ی رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.